SEMPie, ubezpiecz się!

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Wzorem lat ubiegłych przedstawiamy Państwu ofertę ubezpieczenia waszych dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków, jakim mogą ulec w czasie zajęć sportowych w naszym klubie i nie tylko.

Oferta ta jest przygotowywana specjalnie dla nas i jest rozszerzona o opcję uprawiania sportu, gdyż wiele ubezpieczeń np. szkolnych tego nie obejmuje (o czy rzadko jesteście Państwo informowani). Z trzema wariantami przygotowanymi dla nas przez Compensa Vienna Insurance Group można zapoznać się tutaj -> SEMP OFERTA

Wykupując ubezpieczenie w Klubie nie muszą już Państwo wykupywać ubezpieczenia szkolnego, wystarczy u wychowawcy złożyć oświadczenie, że dziecko jest objęte ubezpieczeniem klubowym.

Ubezpieczony objęty jest polisą 24 godziny na dobę na terenie Polski i całego świata.

Nauczeni doświadczeniami poprzednich lat bardzo gorąco zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

Zdecydowanych prosimy o zapoznanie się z zamieszczonym pod linkim dokumentem OWU ubezpieczenia oraz o wypełnienie deklaracji dostępnej w biurze lub pod tym linkiem: deklaracja semp i dostarczenie podpisanej deklaracji, co jest podstawą wpisania dziecka na listę osób ubezpieczonych.

Opłacić wybrany wariant polisy można osobiście w biurze Klubu lub przelewem na nasze konto (86 1750 0012 0000 0000 2263 0498) z dopiskiem: ubezpieczenie imię i nazwisko dziecka.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Anną Lutomską 509099123