Sparingi 03-04.02.2018

W najbliższy weekend zagramy dwa sparingi, oba na wyjeździe.

Sobota, 03.02 mecz z Dolcanem Ząbki, zbiórka godzina 8:15, Ząbki Juliusza Słowackiego 21 (boisko Dolcan)

Powołania: Kierczka, Walasek, Pytel, Hinc, Kobiałka G, Francik, Balcerak, Olendzki, Kłoczewiak, Pajęcki, Sobczak, Chojnacki Fryderyk, Prasalski Grzegorz.

Niedziela, 04.02 mecz z Białymi Orłami, zbiórka 9:15, ul. Łabiszyńska 20 (OSIR Targówek).

Powołania: Kierczka, Kuśnierz, Bąk, Hinc, Onopiuk, Szymborski, Mrówczyński, Kazana, Konieczny, Kobiałka K, Cieślak, Osica, Francik, Kłoczewiak.

Oba mecze gramy w czerwonych koszulkach treningowych, zabieramy ciepłe ubrania, czapki, rękawiczki itd.

UWAGA: Kłoczewiak, Francik, Hinc, Kierczka - powołani na oba mecze zawodnicy po sobotnim meczu prośba o kontakt z Trenerem w celu potwierdzenia powołań na niedzielę.