Zgubiono/Znaleziono

1) Na ostatnim treningu Kuba Biedroń zapomniał zabrać bluzy (czerwona bluza z inicjałami JB). Gdyby któryś z kolegów ją znalazł to uprzejmie proszę o wiadomość. - SUKCES, znaleziona :)

2) Kuba Wroński po treningu w środę nie mógł znaleźć swojej bluzy - jest podpisana na metkach "WRONA". Jeżeli ktoś znajdzie u siebie bluzę Kuby, prosimy o wiadomość

3) Po niedzielnym meczu WAPN - SEMP II w naszej torbie znalazła się nadmiarowa biała getra ZINA, smutna i samotna :) Do odbioru u Tomka Skwarka.

4) W środę 21 września po meczu SEMPa II z MKS Piaseczno II, któryś z chłopców najprawdopodobniej zabrał przez pomyłkę czerwoną bluzę Piotra Sobczaka. Bluza jest z nadrukowanym numerem 15 i dodatkowo na metce są inicjały P.S. Bardzo prosimy o sprawdzenie.

5) Czy ktoś może znalazł czarną kurtkę przeciwdeszczową oraz czarną bluzę z kapturem po środowym (05.10) treningu? Jeśli ktoś ma nadmiar ortalionów i bluz po tym treningu, prośba o kontakt z mamą Michała Bąka.

6) Po niedzielnym meczu SEMP II - Nadstal Krzaki, któryś z chłopców najprawdopodobniej zabrał przez pomyłkę czerwoną bluzę Mateusza Bajery, są inicjały MB. Bardzo prosimy o sprawdzenie. SUKCES, odzyskana.

7) Po środowym treningu (19.10) w szatni zmieniły właścicieli dwie czerwone bluzy SEMPa. Kajtek Staniszewski posiada obecnie niepodpisaną bluzę rozmiar S, a jednocześnie poszukuje swojej - na 90% również rozmiar S, podpisana wewnątrz "KAJTO". Prośba o przejrzenie bluz chłopaków i ewentualny kontakt z Marcinem Staniszewskim w celu dokonania tradycyjnej wymiany.

8) Po piątkowym treningu grupy II, prawdopodobnie w szatni została czerwona bluza SEMPa Bartka Cieślaka. Bluza posiada na metce albo inicjały BC, albo numer 12. Prośba o sprawdzenie bluz w domu, może ktoś przypadkowo zgarnął z szatni.

9) Czy ktoś z Państwa nie ma w domu nadmiaru koszulek treningowych? Poszukiwane są dwie czerwone koszulki – nowa koszulka rozmiar M i stara koszulka rozmiar S. Obie mają inicjały S.M. na metce. Jakby tego było jeszcze mało to szukamy też bluzy Sempowej czerwonej rozmiar M – podpisana na metce. No i jeszcze ręcznik – ten Sempowy czerwony z inicjałami. Może ktoś coś? Kontakt z Katarzyną Majewską.

10) Po ostatnich treningach grupy II, w szatni zostały: czerwona bluza SEMPa, niebieska bluza SEMPa oraz czarna czakpa Bartka Cieślaka. Bluzy posiadają na metce albo inicjały BC, albo numer 12. Prośba o sprawdzenie bluz w domu, może ktoś przypadkowo zgarnął z szatni.

11) W dniu wczorajszym (02.11) Wojtek Marszałek „posiał” bluzę dresową w czasie treningu 2 drużyny. Mam prośbę o sprawdzenie, czy może ktoś z Kolegów ma 2 egzemplarze w swojej torbie. Łukasz Marszałek.

12) Tym razem chodzi o akcesoria treningowe :) Kuba Buczkowski poszukuje siatki podtrzymującej ochraniacz – czarna NIKE z żółto/zieloną kroplą. Nie wiadomo, kiedy i gdzie się zawieruszyła. Może ktoś ma nadprogramową?

13) Jakiś czas temu prawdopodobnie w szatni Grześ Kobiałka zostawił czerwoną koszulkę SEMPa i białe getry. Jeśli ktoś ma nadmiar w domu, to mama Grzesia chętnie przyjmie zguby.

14) Po niedzielnym meczu z SF Warszawa zaginęła bluza Kuby Onopiuka. Na metkach był napis "ONO 2003". Jeśli ktoś ma nadbagaż, prośba o zwrot.

15) 3 listopada, po treningu, w szatni została koszulka i bluza SEMPowa Grześka Kobiałki. Oba stroje miały na metkach napis GKO. Prośba o sprawdzenie, czy ktoś przypadkiem nie wrzucił do torby nadmiaru.

16) Prośba od mamy Grzesia Kobiałki o sprawdzene u swoich pociech, czy nie zawieruszyły się u kogoś czarne rękawiczki termiczne Adidas - rozmiar 10. ...niestety nie zostały podpisane."Posiane" w tygodniu przed feriami.

17) Po treningu w piątek przed feriami (17.30-19:00) Igor Konieczny zostawił w szatni koszulkę Sempa rozmiar L podpisana Igor Konieczny 2003 oraz termikę szarą rozmiar L. Proszę sprawdzić czy nie macie nadprogramowej garderoby.

18) Ochraniacze – ADIDAS (zdjęcie poniżej) – zagubione w szatni najprawdopodobniej – 05.01.2018. Właściciel - Damian Kurek. Jakby ktoś spotkał podobne na swojej drodze, prośba o kontakt z Damianem.