Sparingi 10-11.03.2018

Ostatni przed ligą sparing SEMP I zagra z bardzo silnym przeciwnikiem, będzie to bratobójczy pojedynek z drugim zespołem rocznika 2002. Mecz sobota 10.03 godzina 11:30, zbiórka 10:30, Koncertowa.

POWOŁANIA: Skwarek, Rychter, Bajera, Kobiałka G, Kobiałka K, Balcerak, Boniecki, Wroński, Olendzki, Sobczak, Walasek, Pajęcki, Pytel, Futera, Hinc.

SEMP II zaś w ostatnim sparingu przed pierwszym ligowym meczem zagra z Football Talents. Na wiosnę 2016/17 był to nasz najpoważniejszy rywal do awansu do I ligi, jednakże to my ostatecznie cieszyliśmy się z pierwszego miejsca po zwycięstwie w meczu na wodzie i błocie na Wyścigach 3:2 i w rewanżu 2:1 na Estadio Koncertowa. Mecz niedziela 11.03 godzina 8:30, zbiórka 7:45, Koncertowa.

POWOŁANIA: Kierczka, Chałatkiewicz, Chytry, Francik, Ignaczewski, Osica, Wiśniewski, Kazana, Bąk, Bereżański, Rutkowski, Cieślak, Kłoczewiak, Klonecki, Konieczny, Kurek, Kuśnierz, Mrówczyński, Onopiuk, Schabek, Prasalski, Chojnacki, Zanek, Kowalski D, Węcławowicz, Tylicki.

UWAGA: zmiana miejsca meczu ligowego: pierwszy mecz ligowy SEMP II zagra z Józefovią na boisku w Józefowie, a nie jak wcześniej było napisane na Koncertowej. Termin meczu również został przesunięty - na 4.04.2018 godzina 17:30.