zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
4:4
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
KS Milan Milanówek
1:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Józefovia Józefów
0:4
SEMP II Ursynów
SRT Młode Orły Halinów
2:1
Agrykola Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Agrykola Warszawa
0:1
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Józefovia Józefów
1:5
PWKS Huragan Wołomin
KS Milan Milanówek
1:2
SRT Młode Orły Halinów
SEMP II Ursynów
3:3
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
4:1
Szkoła Futbolu Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
12:0
Józefovia Józefów
KS Milan Milanówek
1:1
Agrykola Warszawa
SEMP II Ursynów
2:3
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
1:0
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SRT Młode Orły Halinów
1:1
PWKS Huragan Wołomin
Agrykola Warszawa
4:1
Józefovia Józefów
KS Milan Milanówek
0:1
SEMP II Ursynów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
1:0
KS Milan Milanówek
Józefovia Józefów
1:4
Szkoła Futbolu Warszawa
SEMP II Ursynów
0:2
Agrykola Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:0
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Milan Milanówek
0:5
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
SRT Młode Orły Halinów
2:1
Józefovia Józefów
SEMP II Ursynów
0:3
PWKS Huragan Wołomin
Agrykola Warszawa
1:3
Szkoła Futbolu Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
5:1
Agrykola Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
6:0
SEMP II Ursynów
Szkoła Futbolu Warszawa
1:3
SRT Młode Orły Halinów
Józefovia Józefów
3:4
KS Milan Milanówek
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Szkoła Futbolu Warszawa
2:2
KS Milan Milanówek
SEMP II Ursynów
4:3
Józefovia Józefów
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
5:3
PWKS Huragan Wołomin
Agrykola Warszawa
5:6
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
5:2
Józefovia Józefów
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
4:3
Agrykola Warszawa
Szkoła Futbolu Warszawa
1:0
SEMP II Ursynów
SRT Młode Orły Halinów
2:1
KS Milan Milanówek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SRT Młode Orły Halinów
2:0
SEMP II Ursynów
Agrykola Warszawa
4:2
KS Milan Milanówek
Szkoła Futbolu Warszawa
2:2
PWKS Huragan Wołomin
Józefovia Józefów
1:5
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
1:1
Szkoła Futbolu Warszawa
Józefovia Józefów
2:2
Agrykola Warszawa
PWKS Huragan Wołomin
3:0
SRT Młode Orły Halinów
SEMP II Ursynów
1:2
KS Milan Milanówek
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Milan Milanówek
- : -
PWKS Huragan Wołomin
Agrykola Warszawa
3:1
SEMP II Ursynów
Szkoła Futbolu Warszawa
5:3
Józefovia Józefów
SRT Młode Orły Halinów
1:3
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
PWKS Huragan Wołomin
4:1
SEMP II Ursynów
Szkoła Futbolu Warszawa
1:1
Agrykola Warszawa
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
- : -
KS Milan Milanówek
Józefovia Józefów
1:6
SRT Młode Orły Halinów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Milan Milanówek
5:2
Józefovia Józefów
SRT Młode Orły Halinów
- : -
Szkoła Futbolu Warszawa
SEMP II Ursynów
0:16
NOSiR Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Agrykola Warszawa
5:8
PWKS Huragan Wołomin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości