Zmiana składki członkowskiej

W dniu 18.06 na Walnym Zebraniu Członków SEMP podjęta została decyzja o podniesieniu składki członkowskiej. Od sierpnia 2018 roku składka miesięczna będzie wynosić 210PLN, od tego roku również sierpień będzie objęty składką. Zmiany zostały przegłosowane stosunkiem głosów 19 za - 12 przeciw - 5 osób wstrzymało się od głosu. Czyli na ok 550 członków stowarzyszenia, tylko 36 głosów członkowskich zdecydowało o zmianach... Trochę to słabe, że tak mało osób chce decydować o tak ważnych sprawach...

Podwyżka składki ma wygenerować dodatkowe przychody, które zostaną przeznaczone na dalszy rozwój klubu oraz naszych zawodników. Jest kilka dużych punktów, które wymienił Prezes na spotkaniu, na które dodatkowe pieniądze zostaną spożytkowane.

Z naszego rocznika mieliśmy 5 przedstawicieli (szkoda że tak mało, bo jednym z tematów, który został poruszony na zebraniu był temat naszego rocznika i podjętych przez klub decyzji odnośnie jego przyszłości). W tym tygodniu mamy się dowiedzieć o nowej koncepcji prowadzenia chłopców z naszego (i nie tylko) rocznika.