Huragan II Wołomin Gospodarze

Jarek_WWL

Utworzono:

26.10.2014

Niestety kolejna przegrana w sezonie. Praktycznie nie było sytuacji podbramkowych w których Huragan mógł zagrozić realnie Polonii. Dwa rzuty wolne pod bramką i kilka rzutów rożnych to wszystko na co było stać Huragan. Niestety stałe fragmenty gry również nie stanowiły wielkiego zagrożenia.

Polonia zdominowała środek boiska, utrzymując piłkę w strefie bramkowej Huraganu przez większość czasu. Zaangażowanie i waleczność chłopców z Huraganu przyniosło skutek, że porażka jest tak niska. Niestety konstruowanie akcji ofensywnych sprowadzało się do wybicia piłki na środek boiska, gdzie skutecznie młodzi piłkarze Polonii przejmowali piłkę i konstruowali akcje pod naszą bramką.

Żal tylko, że kolejny mecz gramy w takim samym stylu. Gra na osamotnionego napastnika, który zawsze ma 2 obrońców obok siebie ( i chyba to nie przypadek) bez próby wyjścia piłką z własnej połowy nie przynosi żadnych efektów.

Zostały już tylko 2 mecze do końca.. Nic nie mamy do stracenie.. Apel do chłopców - zagrajcie tak żebyście mięli z tego wielką frajdę!!!

Admin www.2002huragan-wwl.futbolowo.pl